CHŁODNIA

„Każdy etap produkcji borówki amerykańskiej jest przemyślany i zaplanowany. Hala Frisomat pozwoliła nam stworzyć warunki do przechowywania owoców bez zbędnych kosztów. Wygląda ładnie i spełnia swoje zadanie w stu procentach”.

Państwo Justyna i Krzysztof Jarosińscy od 25 lat zajmują się uprawą borówki amerykańskiej. Plantacja borówki to połączenie doświadczenia, cierpliwości w doborze odpowiedniego stanowiska i warunków atmosferycznych oraz odpowiednie nawożenie. Ogrom pracy włożony w uprawę tych wybornych jagód, wymaga zabezpieczenia zbiorów we właściwych warunkach, które pozwolą na zachowanie smaku i turgoru owoców. Dlatego też Państwo Jarosińscy zdecydowali się na budowę chłodni według projektu firmy Frisomat. Hala stalowa Sigma to 476 m2 powierzchni dostosowanej do przechowywania borówki amerykańskiej. Takiej wielkości hala całkowicie zaspokaja potrzeby plantacji, która dostarcza owoce swym klientom przez cały okres owocowania borówek.

Przemysłowy lecz elegancki

Projekty firmy Frisomat to nie tylko praktyczne, ekonomiczne przestrzenie. Hala stalowa o nachyleniu dachu 22º to projekt w surowym, industrialnym stylu, który nie tylko zabezpiecza potrzeby klienta, ale też daje możliwość całkowitej personalizacji i doboru akcesoriów. Dodatkowe zadaszenia, różnego rodzaju okna i drzwi, antresole czy bramy to niewielka część ogromu możliwości przystosowania hali do własnych potrzeb. Hale Frisomat to wysoka jakość i elegancja.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kategorie:
Klient: Gospodarstwo Ogrodnicze Borówki Amerykańskiej
Lokalizacja: Polska, Grzędy
Powierzchnia: 476 m2

Szukasz konstrukcji stalowej o wysokiej jakości?