HALA MAGAZYNOWA BERLING

„Każdy magazyn, również ten o bardzo dużej powierzchni, musi spełniać najściślejsze wymogi bezpieczeństwa. Nie ma mowy o uchybieniach gdy chodzi o zgodność z normami i przepisami. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Frisomat. Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo”.

Jeden z największych w Europie magazynów z asortymentem chłodniczym należy do firmy Berling S.A. Powierzchnia hurtowni umożliwia przechowywanie ogromnej ilości urządzeń i komponentów, a to gwarantuje bezzwłoczne dostawy zamówień. Asortyment hurtowni firmy Berling S.A. To najwyższej jakości urządzenia mające zastosowanie w przechowalnictwie owoców i warzyw, mroźniach, przetwórstwie spożywczym, sklepach i supermarketach, klimatyzacji, lodowiskach, procesach technologicznych i stanowiskach badawczych.

Solidna i trwała konstrukcja

Zastosowanie kratownicy w dachu konstrukcji hali magazynowej Frisomat oraz połączenie ze sobą trzech budynków, umożliwiło stworzenie ogromnej, niepodpieranej hali. Brak podpór to łatwość manewrowania przy kompletowaniu dostaw oraz nieograniczona możliwość zaprojektowania przestrzeni wewnątrz budynku. Konstrukcje hal stalowych firmy Frisomat dają bezpieczeństwo i trwałość na lata.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kategorie:
Klient: Berling S.A.
Lokalizacja: Poska, Stefanowo
Powierzchnia: 2837 m2

Szukasz konstrukcji stalowej o wysokiej jakości?