Magazyn na zboże - hala magazynowa na zboże

Doświadczeni pracownicy firmy Frisomat wykonają profesjonalny projekt magazynu na zboże, a następnie zajmą się jego realizacją. Budowa hal magazynowych to nasza specjalność, dlatego warto zaufać dobrym opiniom poprzednich Klientów i zdecydować się na współpracę z nami.

“Rozwiązanie, które pomogło chronić zboże i moje finanse! Jestem bardzo zadowolony z zakupu.”

Pan Jerzy Karcz zdecydował się na budowę magazynu zboża, którą zlecił firmie Frisomat. Przypadł mu do gustu model hali stalowej o dwuspadowym dachu, klasycznym wyglądzie i mocnej, trwałej konstrukcji. Przechowywanie zboża wymaga warunków, które zabezpieczą je przed wilgocią czy  skrajnymi temperaturami. Magazyn zboża chroni również przed tzw. zanieczyszczeniami nieużytecznymi (piasek, ziemia, plewy), które mogą obniżać jego wartość. Ponadto odpowiednia konstrukcja magazynu zabezpiecza ziarno przed gryzoniami i ptakami.

Duża przestrzeń i ochrona plonów

Hala magazynowa wykonana dla klienta to aż 525m2 powierzchni i stabilna, trwała konstrukcja. Stal z której wykonany jest budynek posiada wysoką wytrzymałość i zabezpieczona jest warstwą cynku, która zapewnia doskonałe właściwości antykorozyjne.

Trwałość na lata

Hale Frisomat cechują się nie tylko mocną konstrukcją, ale też lekkością, którą gwarantuje wyjątkowo wytrzymała stal zimnowalcowana. Lekkość konstrukcji pozwala na zmianę jej lokalizacji w zależności od potrzeb, a trwałość wykorzystanych elementów pozwala korzystać z budynku przez wiele lat.

Hala magazynowa na zboże – projekt i budowa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że magazyny na zboże wymagają określonej funkcjonalności, a ich budowa to duże przedsięwzięcie, dlatego stawiamy na sprawdzone materiały oraz rozwiązania. Dbamy o solidność i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Co więcej, troszczymy się o środowisko. Nasze materiały są produkowane przy pomocy energii czerpanej z paneli solarnych, a stal w całości nadaje się do recyklingu. Wszystko to, przekłada się na dobre i długotrwałe relacje z Klientami. Gwarantujemy, że stawiając magazyn do przechowywania zboża, zapoczątkujesz zupełnie nowy rozdział w historii swojej firmy. Zaawansowane technologicznie projekty sprawiają, że budowane przez nas hale magazynowe stają się miejscami nowoczesnymi, które przynoszą oczekiwane profity.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kategorie:
Klient: Jerzy Karcz
Lokalizacja: Polska, Koszwały
Powierzchnia: 525 m²

Szukasz konstrukcji stalowej o wysokiej jakości?