MAGAZYN ZBOŻA

“Rozwiązanie, które pomogło chronić zboże i moje finanse! Jestem bardzo zadowolony z zakupu.”

Pan Jerzy Karcz zdecydował się na budowę magazynu zboża, którą zlecił firmie Frisomat. Przypadł mu do gustu model hali o dwuspadowym dachu, klasycznym wyglądzie i mocnej, trwałej konstrukcji. Przechowywanie zboża wymaga warunków, które zabezpieczą je przed wilgocią czy  skrajnymi temperaturami. Magazyn zboża chroni również przed tzw. zanieczyszczeniami nieużytecznymi (piasek, ziemia, plewy), które mogą obniżać jego wartość. Ponadto odpowiednia konstrukcja magazynu zabezpiecza ziarno przed gryzoniami i ptakami.

Duża przestrzeń i ochrona plonów

Hala wykonana dla klienta to aż 525m2 powierzchni i stabilna, trwała konstrukcja. Stal z której wykonany jest budynek posiada m.in. warstwę cynku, która ma właściwości antykorozyjne oraz chroni przed wilgocią.

Trwałość na lata

Hale Frisomat cechują się nie tylko mocną konstrukcją, ale też lekkością, którą gwarantuje wyjątkowo odporna stal zimnowalcowana. Lekkość konstrukcji pozwala na zmianę jej lokalizacji w zależności od potrzeb, a trwałość wykorzystanych elementów pozwala korzystać z budynku przez wiele lat.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kategorie:
Klient: Jerzy Karcz
Lokalizacja: Polska, Koszwały
Powierzchnia: 525 m²

Szukasz konstrukcji stalowej o wysokiej jakości?