Hala YAMAHA UHMA

„Poprzedni salon sprzedaży nie mieścił już bogatej oferty naszych motocykli, kasków, akcesoriów i ubrań. Potrzebowaliśmy więcej przestrzeni. Wybraliśmy Astrigmę firmy Frisomat – ma styl i naprawdę dużą powierzchnię użytkową”.

Uhma Bike to niesamowicie prężnie rozwijająca się firma rodzinna, której początki sięgają 1994r. kiedy to Pan Rafał Uhma zdecydował się sprowadzić pierwsze motocykle z Francji. Rozwój firmy i zwiększenie asortymentu (współpraca m.in. z firmami Yamaha, Airoh, Vespa czy Wintex) skłonił jej właścicieli do podjęcia decyzji o budowie nowego salonu w Warszawie.

Hale Frisomat – przestrzeń która rośnie razem z firmą

Wykorzystanie modułowej koncepcji budynków firmy Frisomat umożliwia rozbudowę hali stalowej w razie potrzeby zwiększenia jej powierzchni. Inteligentna technologia pozwoliła na stworzenie projektów, budowanych w krótkim czasie z wysokiej jakości i trwałości prefabrykatów. Konstrukcje Frisomat łączą ze sobą solidne wykonanie, trwałość i industrialny design, a szeroki wachlarz dodatków daje możliwość pełnej personalizacji budynku do potrzeb firmy.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kategorie:
Klient: YAMAHA Uhma Bike
Lokalizacja: Polska, Warszawa
Powierzchnia: 369 m2

Szukasz konstrukcji stalowej o wysokiej jakości?