Biuro Frisomat Polska

W swojej działalności ważne jest, aby dotrzymać kroku marce, którą reprezentujesz na rynku. Dlatego potrzebujesz unikalnego budynku, który odzwierciedla jakość twoich produktów.

Będąc producentem hal stalowych, rozumiemy to bardzo dobrze. Właśnie dlatego sami zaprojektowaliśmy, opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy nasze nowe biuro. W ten sposób nie tylko odpowiednio zadbaliśmy o swój biznes, ale również pokazujemy, że nasze rozwiązania budowlane mogą spełniać wymagania dynamicznie rozwijającej się firmy.

Nasze nowe biuro zostało w 100% wyprodukowane przez Frisomat. To wynik pracy  inżynierów, która doprowadziła do stworzenia inteligentnego, kompleksowego rozwiązania, pokazującego tradycję i innowacyjność w sposobie działania Frisomat. Budynek składa się z komfortowego biura oraz przestronnej hali z przeznaczeniem pod produkcję oraz magazyn.

Biuro

Estetycznie zaprojektowane, dwupiętrowe biuro o powierzchni 380 m² maksymalizuje przestrzeń oraz zapewnia nam przyjemne środowisko pracy. Dodatkowo na antresoli Frisomat została usytuowana przestronna kuchnia połączona z jadalnią. Pomarańczowa elewacja zewnętrzna wyraża naszą tożsamość korporacyjną, a wyjątkową estetykę budynku podkreślają duże przeszklenia.

Produkcja oraz magazyn

Nasz nowy budynek biurowy łączy w funkcjonalnym projekcie powierzchnię produkcyjną i magazynową o powierzchni 1.100 m². Powstała przestrzeń, oferuje wysoką elastyczność w produkcji i służy naszym potrzebom przechowywania. Odpowiednia izolacja zapewnia nam idealne warunki pracy, a naturalne światło dociera do wnętrza budynku poprzez zastosowane naświetla dachowe.  Dzięki zastosowanym rozwiązaniom jesteśmy gotowi na dalszy rozwój!

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kategorie:
Klient: Frisomat Polska
Lokalizacja: Grzędy, Polska
Powierzchnia: 1500 m²
Completed: 2018

Szukasz konstrukcji stalowej o wysokiej jakości?