OBORA

Pan Marek Maciejewski jest profesjonalistą i dlatego wybiera wyłącznie profesjonalne rozwiązania. Inwestuje tylko w to, co najlepsze. Dlatego budując nową oborę dla krów w swoim gospodarstwie zdecydował się na hale stalowe Frisomat.

Hodowla krów to proces, który nie sprowadza się wyłącznie do zapewnienia dobrej jakości paszy i czystej wody. Osiąganie produkcji na wysokim poziomie zależy od wielu elementów, pośród których szczególne znaczenie ma środowisko życia zwierząt. Nowa obora w gospodarstwie Pana Marka to nowoczesna hala o powierzchni 616m2, która doskonale sprawdza się w swojej funkcji. Oferuje ona komfortowe warunki dla zwierząt – dużą powierzchnię, doskonałą ochronę przed wiatrem, wilgocią, czy chłodem. Przestronne wnętrze doświetlają liczne świetliki dachowe zapewniając zwierzętom odpowiednią ilość światła dziennego, którego oddziaływanie jest dużo bardziej korzystne niż w przypadku oświetlenia sztucznego. Ich zastosowanie pozwoliło również na znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych związanych z oświetleniem.

 Praktyczna i trwała hala to inwestycja na lata

Możliwość dostosowania hali do potrzeb klienta to również istotna kwestia. Dzięki temu możliwe było między innymi wyposażenie hali w szerokie wrota przesuwne umożliwiające łatwe wprowadzanie i wyprowadzanie zwierząt, a także mniejsze drzwi dla personelu. To wszystko, w połączeniu z trwałością konstrukcji sprawia, że nowa obora z pewnością posłuży w gospodarstwie pana Marka przez wiele lat.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kategorie:
Klient: Marek Maciejewski
Lokalizacja: Polska
Powierzchnia: 616 m²

Szukasz konstrukcji stalowej o wysokiej jakości?